25
duben
2021
12. Těšínský Fortuna běh - 2020
Alena N. 11. 8. 2020

Vážení běžci,

s ohledem na současnou epidemiologickou situaci, související omezení v organizaci sportovních akcí a především na bezpečnost účastníků a všech osob, kteří se podílejí na organizaci běhu, jsme se rozhodli přesunout 12. Těšínský Fortuna běh na 25. dubna 2021 (neděle).

Vzhledem k současným nařízením nelze uskutečnit běh jako v předchozích letech a vzhledem k počtu dosud přihlášených běžců není možné ani omezit počet účastníků. Těšínský Fortuna běh je nejen sportovní soutěží, ale také místem setkávání běžců z ČR, Polska i ze zahraničí. Chceme, aby tomu tak zůstalo a vaše účast v závodě byla pro vás bezpečná a dodala vám mnoho pozitivních emocí, které zatím epidemiologická situace ani současná omezení nedovolují.

Všichni, kteří zaplatili vstupní poplatek a obdrželi startovní čísla:

  • si je uchovají pro jarní období se zárukou zachování výše startovného v případě jeho navýšení,
  • mohou předat startovní číslo jiné osobě,
  • mohou do 30. listopadu 2020 požádat o vrácení startovného na účet, ze kterého byla platba provedena – po odeslání zprávy (jméno, příjmení, startovní číslo) na tuto adresu: sport@um.cieszyn.pl

Děkujeme za pochopení, nebylo snadné toto rozhodnutí učinit. Věříme, že epidemie konečně ustoupí a že závod proběhne v dubnu příštího roku.

 

 

 

 

Rubriky

Kalendář akcí