22
červen
2019
Nohejbalový turnaj
Alena N. 17. 5. 2019

V sobotu 22.6.2019 se bude ve sportovním areálu na Frýdecké ulici konat již pátý nohejbalový turnaj trojic. Turnaje se může zúčastnit pouze 10 týmů, tak neváhejte, vytvořte svůj tým a přijďte si zahrát s ostatními.

PROPOZICE K TURNAJI

Název akce: V. Nohejbalový turnaj trojic

Pořadatel: Správa účelových zařízení, příspěvková organizace

Termín a místo: 22. 6. 2019 od 9:00 hod. ve sportovním areálu na Frýdecké, Český Těšín. Ukončení turnaje cca ve 14:00 hod.

Startovné: Zdarma. Drobné občerstvení zajištěno.

Účastníci: Turnaj je otevřen pro všechny zájemce starší 15ti let. Počet družstev: 10

Přihlášky: Zasílejte na adresu info@suzct.cz

Systém turnaje: Týmy budou rozděleny do dvou skupin po 5-ti týmech, ve kterých se utkají každý s každým. Po odehrání  základních skupin první čtyři týmy z každé skupiny postoupí do čtvrtfinále, které se bude hrát vyřazovacím způsobem.

Pravidla: Hraje se podle pravidel Českého nohejbalového svazu na dva vítězné sety, set je ukončen po dosažení 10-ti bodů (nehraje se na dvoubodový rozdíl). V případě stejného bodového výsledku ve skupině rozhoduje vzájemný zápas (popř. minitabulka). V případě odstoupení některého týmu z turnaje se neodehraná utkání kontumují ve prospěch soupeře.

Ceny: Týmy na 1.-3. místě obdrží sportovní ceny

Šatny: Budou k dispozici šatny. Šatny slouží k převlékání a pořadatel neodpovídá za případnou ztrátu či poškození odložených věcí.

Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na změnu pravidel či systému turnaje, o čemž budou zástupci jednotlivých týmů včas informováni.

 

Rubriky

Kalendář akcí