16
červen
2018
Nohejbalový turnaj trojic - propozice
Alena N. 1. 6. 2018

V sobotu 16.6.2018 se v rámci Svátku tři bratří uskuteční ve sportovním areálu na Frýdecké ulici nohejbalový turnaj trojic. Turnaj je určen pro 10 týmů. Tak neváhejte, vytvořte svůj tým a přijďte změřit své dovednosti s ostatními. 

 

PROPOZICE K TURNAJI

Název akce: Nohejbalový turnaj trojic

Pořadatel: Správa účelových zařízení, p.o.

Termín a místo: 16. 6. 2018 od 9:00 hod. ve sportovním areálu na Frýdecké ulici v Č. Těšíně
Ukončení turnaje: vyhlášení výsledků v cca 15:30 hod. 

Náklady: Startovné 300 Kč/tým.
Drobné občerstvení zajištěno. 

Účastníci: Turnaj je otevřen pro všechny zájemce starší 15-ti let. Počet týmů: 10

Přihlášky: Složení trojic zasílejte na adresu info@suzct.cz

Systém turnaje: Týmy budou rozděleny do dvou skupin, které se odehrají systémem každý s každým. Po odehrání základních skupin první čtyři týmy postoupí do čtvrtfinále, které se bude hrát vyřazovacím způsobem. 

Pravidla: Hraje se dle pravidel Českého nohejbalového svazu na dva vítězné sety, set je ukončen po dosažení 10 bodů (nehraje se na dvoubodový rozdíl). Hraje se na dva dopady. V případě stejného bodového výsledku ve skupině rozhoduje vzájemný zápas (popř. minitabulka). V případě odstoupení některého týmu z turnaje se neodehraná utkání kontumují ve prospěch soupeře. 

Ceny: Týmy na 1.-3. místě obdrží věcné ceny.

Šatny: Pro všechny hráče budou k dispozici šatny. Šatny slouží k převlékání a pořadatel neodpovídá za případnou ztrátu či poškození odložených věcí. 

Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na změnu pravidel či systému turnaje. V takovém případě budou zástupci jednotlivých týmů o změnách informováni. Všichni účastníci startují na vlastní nebezpečí. 

Sledujte událost na našem facebooku. 

Rubriky

Kalendář akcí