2024
Liga mistrů prvňáčků 2024
Daniel P. 19.06.2024

LIGA MISTRŮ PRVŇÁČKŮ 2024

V úterý 18.6.2024 se konal třetí ročník fotbalového turnaje LIGA MISTRŮ PRVŇÁČKŮ. Turnaje se zúčastnily čtyři těšínské školy ZŠ Hrabina, ZŠ Masarykova, ZŠ Pod Zvonek a PSP Czeski Cieszyn. Turnaj se uskutečnil v areálu Frýdecká. Na travnaté ploše byly postaveny dvě hřiště s mantinely. Turnaj se odehrál metodou každý s každým. Na Konečném čtvrtém místě skončila ZŠ Masarykova, třetí místo obsadila ZŠ Hrabina, na druhém místě skončila po loňském vítězství PSP Czeski Cieszyn a na nejvyšším stupni skončila ZŠ Pod Zvonek. Pohár pro nejlepšího střelce a věcnou cenu si odnesl Nikolas Plucnar s pěti góly v turnaji. Všem zúčastněným děkujeme za vytvoření krásné sportovní atmosféry. Budeme doufat že se další ročníky ponesou ve stejném duchu.